Reklama:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
znacie jakieś przedszkole językowe z Katowic?
Myebi58 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
znacie jakieś przedszkole językowe z Katowic?
wiecie coś może o jakimś przedszkolu językowym, ale w okolicach Katowic? niestety wszędzie gdzie pytam, to już są miejsca pozajmowane, więc może chociaż w językowym się udaDuży uśmiech w ogóle co myślicie o nauce języka już w tak młodym wieku? to naprawdę ma sens?
05-27-2014 02:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Enver43 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 8
RE: znacie jakieś przedszkole językowe z Katowic?
na pewno ma sens, wystarczy spojrzeć na dzieci, u których w domu mówi się w dwóch językach. one samowolnie uczą się wtedy języka, a więc jak stworzysz swojemu dziecku do tego warunki, to też będzie chłonąć nowe słowa i zwroty. im szybciej zacznie, tym więcej się nauczy, a mówienie np po angielsku będzie całkowicie naturalne. jak dla mnie to jest jedyny sposób, aby dziecko dobrze nauczyło się mówić w języku obcym
05-27-2014 02:55 PM
Retfi51 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 7
RE: znacie jakieś przedszkole językowe z Katowic?
też się z tym zgadzam, bo jeśli dziecko będzie miało już podstawy w przedszkolu, to późniejsza nauka pójdzie znacznie sprawniej. zresztą są też różne metody uczenia. ja znam nawet takie przedszkole w katowiach, co uczą metodą montessori, dla zainteresowanych do poczytania: http://www.anglojezyczne.com/content/pag...index.html . według mnie świetny sposób na naukę języka, bo mówienie cały czas w obcym języku sprawia, że nie trzeba się zastanawiać nad tym jak coś powiedzieć, tylko po prostu się mówi. świetna sprawa
05-27-2014 02:57 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

projektant wnętrz wrocław

roznoszenie ulotek toruń