Reklama:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak wybrać szkołę językową w Bielsku-Białej?
Retfi51 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 7
Reputacja: 0
jak wybrać szkołę językową w Bielsku-Białej?
na co zwracacie uwagę podczas wyboru szkoły językowej? dodam, że ja szukam fajnej w Bielsku-Białej. jest ich kilka dlatego zastanawiam się jak wybierać, jakie kryteria wybrać. jak macie jakąś sprawdzoną i godną polecenia, to możecie mi podpowiedziećUśmiech
06-05-2014 12:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myebi58 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
RE: jak wybrać szkołę językową w Bielsku-Białej?
to zależy od tego na jakim poziomie jesteś z językiem. teoretycznie dołączyć do grupy możesz na każdym poziomie, ale jak dopiero zaczynasz to lepiej wybierz taką szkołę, która na kursie podstawowym ma dużo zajęć- szybciej wdrożysz się w język.
06-05-2014 12:41 PM
Dura19 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
RE: jak wybrać szkołę językową w Bielsku-Białej?
mi się wydaje, że raczej trzeba się skupić na tym czy w szkole uczy się tradycyjną metodą znaną ze szkoły, czy raczej już nowocześniej, np. poprzez mówienie. tak naprawdę języka używa się podczas mówienia, więc najlepiej uczyć się go właśnie w takich naturalnych sytuacjach. ja polecić ci mogę szkołę, do której chodzę już dwa lata. tu się po prostu mówi i jak ci taka metoda odpowiada, to to będzie dobry wybór. korzystać też możesz z dodatkowych konsultacji, gdzie przychodzisz do lektora na indywidualne rozmowyDuży uśmiech to jest naprawdę fajne
06-05-2014 12:45 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

projektant wnętrz wrocław

roznoszenie ulotek toruń